top of page
Image by Holly Mandarich

Bakterilere Çıkış Yok!

Tarafsız laboratuvarlarca yapılan testlere* göre Everfresh ileü retilen kumaşlarda

bakteri oluşumu etkin bir şekilde azalır ve kumaşlar üzerinde

bakteri barınmaz!

DAHA
AZ
BAKTERİ
OLUŞUMU

Yapılan testler, Everfresh'in pamuk, yün, viskon, polyester ve polyamid gibi elyaflar ile karıstırıldıgında dahi bakteri

barındırmama özelligini korumaya devam ettigini gösteriyor!

ikons-02.png

Denim

ikons-02.png

Aktif Giyim

ikons-03.png

İçlik, Çorap

ikons-04.png

El Örgü

ikons-05.png

Ev Tekstli

ikons.png

Maske

bakteri.jpg

BAKTERİ BARINDIRMAYAN EVERFRESH İLE İÇİNİZ HEP RAHAT OLSUN!

Antibakteriyel etki gösteren çinko pritiyon (Envanter No: BEN.0308) içeren Everfresh ürünler üzerinde bakteri barındırmaz! Bu sayede Everfreh ürünler, sağlığına özen gösterip hijyeni ön plana alan herkes için idealdir.

Kötü koku oluşumunu önleyen, az yıkama gerektiren Everfresh ile, kullanım kolaylığının keyfini yaşarken sürdürülebilir bir geleceğe destek olmak için en doğru kararı vermenin de rahatlığını hissederseniz.

Image by Andrew Heald

NEDEN ÇINKO PRITIYON?

Evefresh'in etken maddesi çinko pritiyon ile tanışın!

Aynı amaçla kullanılan benzer minerallerin aksine çinko, demirden sonra vücut sağlığı için en çok ihtiyaç duyulan minerallerin başında gelir. Vücudun savunma mekanizmalarından biri olan çinko bakteri, mikrop ve mantarlar ile savaşta en etkili minerallerdendir.

Image by Alora Griffiths

KÖTÜ KOKULARA SON!

Everfresh ile hep ferah hissedin!

Bakterilerin çoğalmasına sebep olan ortamların oluşmasını

engelleyen Everfresh, bu özel yapısı sayesinde kötü koku oluşumunu engelleyen ve kullanıcıların her daim ferah ve iyi hissedecekleri bir dünya sunar! Bu sayede ürünler yıkanmadan çok daha uzun süre kullanılabilir. Azalan yıkama ihtiyacı sayesinde

ürün ömrü uzar ve en sevdiğiniz giysiniz uzun yıllar sizinle kalır.

Ürünü yıkamak, kurutmak ve giymeye hazır hale getirmek

için harcayacağınız o keyifli zamanlar size kalır!

Everfresh hızlı kuruyan ve nefes alan yapısı sayesinde kullanıcılara özgürce hareket etme fırsatı sunar. Terleme sonucu oluşan ıslaklığı vücuttan başarılı bir şekilde uzaklaştıran yapısıyla Everfresh, konfor hissini en üst düzeye çıkarır.

ikons1.png

HAYATINIZA SAĞLIKLI VE KONFORLU BİR DOKUNUŞ; EVERFRESH...

Ek islem görmeden, sonsuz yıkamada bile devam eden etkisi ile çevreci!

Everfresh içerisinde yer alan ve antibakteriyel etki gösteren etken madde çinko pritiyon elyafın içerisinde yer alır, sonradan kimyasal bir işlemle kazandırılmaz. Bu gibi özellikleri bitim işlemi sırasında kazanan ürünler ciddi oranda ağır metal salınımı yaparlar. Etken maddesi elyafa üretim esnasından kazandırılan Everfresh ile bu konuda endişe etmenize gerek kalmaz.

Everfresh içeren ürünler sahip bakteri barındırmayan yapısını sonsuz yıkama dayanımı ile asla kaybetmez, ilk günkü gibi kalır.

Image by Josefin

ÇEVREYE DUYARLI, GELECEGE SAYGILI!

Bir giysinin oluşturduğu çevresel etkinin 2/3’ünün tüketici kullanımı sırasında oluştuğunu biliyor muydunuz? Tekstil ürünlerinin çevreye etkisinin yalnızca 1/3’ü üretim esnasında oluşuyor. Ürünlerin yıkanması, kurutulması, kuru temizleme gibi işlemlerden geçmesi etkinin büyük bölümünü yaratıyor. Kullanımın ardından ürünlerin yaşam sürecini tamamlayarak atılması çevreyi ve doğal kaynak kullanımını olumsuz etkiliyor.

Kötü kokuları engelleyen ve bu sayede daha az yıkama ihtiyacı ortaya çıkaran Everfresh ile kaynak kullanımını azaltmaya yardımcı olmak elinizde! Daha az yıkama ihtiyacıyla deforme olmayan ve kullanım ömrü uzayan ürünlerle yeni ürüne ihtiyaç azalır. Bu sayede Everfresh, kaynak kullanımını minimuma indirerek gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakmayı da mümkün kılar.

bottom of page