top of page
büyüme

BİRLİKTE ÜRETİP, BİRLİKTE BÜYÜMEK HEDEFİMİZ.

Image by Lidya Nada
Mavi ceket

KOLEKSİYON VE NUMUNE OLUŞTURMA

Biz bir (CMT) tekstil üretim ekibiyiz; bu, fabrikalarımızdaki becerileri ve makineleri kullanarak başkaları adına tekstil ürünleri için yapılan ürünleri kestiğimiz, yaptığımız ve geliştirdiğimiz anlamına gelir. Malzeme temini, baskı veya kumaş tasarımı konusunda rehberliğe ve yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen sorun, size yardımcı olabiliriz.

 

Gerçek numune alma işlemi başlamadan önce, sizinle ayrıntılı bir toplantı planlıyoruz. Birlikte koleksiyonun veya numunenin her detayını tartışıyoruz.   Müşterilerimizle çalışmayı bir ortaklık olarak görüyoruz. Sizin için olduğu kadar sizinle de çalışmayı seviyoruz. Deneyim bize iyi iletişimin sonuca en hızlı ulaşan şey olduğunu öğretti. Malzeme ve tasarımdan, ürünlerinizin kalite kontrolü  nasıl paketlenip size veya seçtiğiniz depoya nasıl gönderileceğine kadar her şey sizinle tartışılacaktır.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Image by Kaleidico

Tüm operasyonel süreçler SMP Collective House tarafından planlanır ve SMP RESARCH TEAM bölümüne aktarılır. SMP Marka Pazarlamada tüm süreçler araştırma ve analize dayanır. Müşteri ve marka ihtiyaçlarına yönelik ürünler oluşturmak için markanın rakipleri, pazarları, perakende satışları ve tüketici alımları hakkında derinlemesine pazar analizi yapıyoruz.

 

SMP, dinamik, sport ve konfor odaklı teknolojik ürünler için

sektör gelişmelerini yakından takip ediyor, sürekli yaptığımız Ar-Ge ler ile sektöre yön verecek yenilikleri buluyor ve bunları iletip tavsiye ediyor, alanımızda fark ve değer yaratmak için uğraş veriyoruz.

Tekstil

ÜRETİM SÜREÇLERİ

Tekstil alanında Türkiye ve dünyada en büyük moda markalarına üretim hizmeti vermekteyiz.

 

SMP Marka Pazarlama, spor outdoor ürünler ağırlıklı olmak üzere uçtan uca tasarım ve mağazacılık ve köklü markalar için üretim sistemi sunar. Moda ve perakende markalarının en güncel koleksiyonlarının üretimi titiz çalışmalarla yürütülmektedir.

 

Tasarım, modelhane, kumaş satın alma, Ar- ge, üretim ve planlama, Üretim takip, Kalite kontrol, İhracat, Kreatif ekip gibi alanında deneyimli profesyoneller tarafından oluşturulan departmanlar ile üretimin tüm aşamasını yöneten, uluslararası standartlarda kalite kontrol raporları ile süreci raporlayan kalite odaklı ve şeffaf bir yaklaşım sergilenmektedir.

 

Tüm ürün gruplarınız ile ilgili profesyonel olarak servis alabileceğiniz bir yapımız mevcuttur. Tasarım, numune, fiyatlanma ve üretimdeki ürünlerin kalite kontrol raporlarına kadar şeffaf paylaşım ile hazır giyim, kurumsal giyim ve deri aksesuarlar alanında bizimle çalışabilirsiniz.

 

Operasyonlarımızda ilerlediğimiz süreç hedeflediğimiz başarı için çok önemli.

Sevkiyat için Tarama Kutusu

DAĞITIM

Profesyonel lojistik ekibimizi ile her yıl 1 milyona yakın ürünü kendi özel depomuzda düzenliyoruz. Türkiye ve uluslararası perakendecilerin ürünlerini ustalıkla koordine ediyoruz.

iki adam karşılıklı oturuyor

PROFESYONEL SÜREÇ YÖNETİMİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM

bottom of page