top of page
Image by towel.studio

BİZ KİMİZ

Tasarım, üretim ve pazarlama faaliyetlerini bir arada yürüten 21 yıllık deneyimli SMP Marka Pazarlama olarak,

Güçlü üretim deneyimi ile en iyi hizmet, en iyi kaliteyi birleştiren yenilikçi üretim organizasyonuyuz. Hazır giyim alanında dünya markalarının ve Türkiye’de öne çıkan güçlü moda markalarının koleksiyonlarındaki ihtiyaçları uçtan uca gelişmiş operasyon yeteneğimizle yönetiyoruz.

SMP olarak, her biri kendi alanında çok deneyimli takım arkadaşlarımız, sektör ve pazardaki bilgimiz ile müşterilerimizden teslim aldığımız bayrağı, üretim aşamasına taşıyarak yönetiyoruz.

Tüm sürec yönetimine müşteri gözü ile bakarak en derin detaylara kadar kontrol ve takiplerimizi gerçekleştiriyoruz. Proaktif çalışarak öngörü ve analizler yapıyor, hataları oluşmadan önlemeye özen gösteriyoruz.

Sektör gelişmelerini yakından takip ediyor, sürekli yaptığımız Ar-Ge ler ile sektöre yön verecek yenilikleri buluyor ve tavsiye ediyoruz. Alanımızda fark ve değer yaratmak için uğraş veriyoruz.

Sizleri bizimle çalışarak projelerinizde yüksek verim üretmeye davet ediyoruz!

SMP sublogos_Çalışma Yüzeyi 1 kopya 6.png

01

Üretim sisteminin tüm operasyonel süreçlerini en iyi şekilde organize eder.  Müşteri Temsilcileri, üretim ve tekstil alanındaki uzman ekipler tarafından ihtiyaçlar belirlenerek tüm süreç ilk andan itibaren en iyi şekilde yönetilir.

02

Üretim aşamasına geçmeden önce modelin rengi, kumaşı, ölçüleri, dikişte kullanılan iplikler, varsa üzerindeki desen veya baskılar yani kısacası her yönü ile üretim öncesi tüm operasyonel süreçler SMP Collective House tarafından planlanır ve SMP RESARCH TEAM bölümüne aktarılır.

03

Müşteri talebini karşılama ve ortak hedefine ulaşmak için rakipler, pazarlar, perakende ve tüketici alımları hakkındaki verileri derler ve analiz eder.

04

Şirket içi kalite kontrol ekibi, üretim ayrıntılarını baştan sona yönetir. Kalite Kontrol ekibi ve deposu dahil olmak üzere şirket içi uçtan uca operasyonlarımızla her yerde rekabetçi fiyatlandırma yapıları sağlıyoruz.

21 yıllık tekstil üretim deneyimi ile modelist ekibi ve profesyonel tekstil araştırma uzmanları ile birlikte çalışıyoruz. Kumaş know-how ile tüm geliştirmelerimizi uzman ekiplerimizle hızla yürütüyoruz. Uluslararası kalite kontrol standartlarının uygulandığı Kalite kontrol ekipleri sahada düzenli çalışmaları yürüterek en iyi sonuçları almamızda en önemli etkenimiz. Tekstil Laboratuvarı Testleri uygulanarak, hazır olan ürünlerin depolanmasını ve paketlenmesini içeren güçlü lojistik yapısı ile ürünlerimiz teslim edilir.

 

Ağırlıklı olarak Outdoor ürün üretimi deneyimimiz ile spor giyim, giyim ve sokak modasındaki küresel trendleri takip ediyor ve teknolojik yenilikleri araştırıyoruz, üretim süreçlerimize dahil ediyoruz. Ar- Ge ve İnovasyon alanında çalışmalar yapmak, çevreci ve yenilikçi teknolojik ürünler geliştirmek fark yaratan en önemli  unsurlarımızdandır.

SMP sublogos_Çalışma Yüzeyi 1 kopya 3.png

OUR PHILOSOPHY

Yıllar boyunca sahip olduğumuz yüksek üretim bilgisi ve deneyimi ile modern ve esnek bir yaklaşıma sahibiz.

POLİTİKAMIZIN İLKELERİ

values icons_Çalışma Yüzeyi 1 kopya 4.png
Esnekliğimiz, girişimci ruhumuz ve yenilikçi yapımız ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda katma değerli ürünler sunmak.

ORGANIZATION

MERCHANDISING

SMP Collective House, satış ekibi, pazar analizinden fiyat ve kalite araştırmasına ve sevkiyat yönetimine kadar müşterilerimizin tüm Uluslararası ve Türkiye pazarları için kapsamlı tekstil ve aksesuar tedarik hizmetleri sunuyoruz.

DESIGN & PRODUCT DEVELOPMENT

Dinamik tasarımcı ekibimiz, vizyonlarını hayata geçirmek için müşterilerle iş birliği yapıyor. Belirlenen tasarım SMP Resarch LAB bölümüne aktarılır.

 

Araştırma aşaması tamamlandıktan sonra silüetler geliştirilir, Modelist Ekipleri çalışmaya başlarken kumaşlar ve detay ve gerekli aksesuarlar seçilir ve spesifikasyonlar oluşturulur. SMP Resarch LAB, geliştirme araştırma aşaması tamamlanana kadar çalışır. Prototip, istenen model, stil ve marka kimliğine uyum onaylanana kadar proje gözden geçirilir ve en iyi aşamaya getirilir.

 

Moda ve Spor giyim uzmanları, her marka için numune çalışmalarını titizlikle yürütür ve her müşteri için özenle üretim numuneleri hazırlanır.

REFRENCES

fabrika.jpg
boyner.jpg
sketchers.jpg
wrangler.jpg
national.jpg
cat.jpg
kappa.jpg
referans logo.jpg
referans logo0.jpg
bottom of page